Fabrikadan Toptan Çorap Çoraplar - BAKBİ FORUM - Sayfa 1
Bakbi Forum Fullsürüm Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > PARA KAZAN > İÇERİK EKLE PARA KAZAN
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS: Fabrikadan Toptan Çorap Çoraplar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Fabrikadan Toptan Çorap Çoraplar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Yönetici
Yönetici

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 423
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı volkan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Fabrikadan Toptan Çorap Çoraplar
    Gönderim Zamanı: 31 Ekim 2010 Saat 21:25

Fabrikadan Toptan Satılık Çoraplar

Fabrikadan satılık kışlık toptan çorap.
Toptan çorap alıp bölgenizde satabilirsiniz.Çorapların düzine fiyatı 6 TL dir.
Piyasada yazlık çoraplar tane fiyatı en düşük kalite için 1 TL olarak satılmaktadır.Bim ve 101 marketlerde çorabın tanesi 1,75 TL dir.Başlangıçta sadece çorap üzerine toptan ve veya parakende iş yapabilirsiniz.
  • Çorap Kalitesi : Çorapların kalitesine dikkat etmeniz gerek.1.2.3. kaliteler ve hasarlı çoraplar mevcut.İnternet üzerinden yapılan alışveriş çok dikkatli olmayı gerektiriyor.
  • Ödeme ve Mal Teslimi : Sipariş sonrası posta ödemeli olarak yollanıyor.Mal tesliminde ödeme yapılıyor.
  • Çorap Maliyetleri : Kabaca iplik fiyatı ve işçilik olarak hesaplanabilir. 1 kilo iplikten ortalama bir düzine çorap çıkmaktadır. Erkek çoraplarının düzinesi 700 - 800 gram bayan çoraplarının 500 - 600 gram gelmektedir. Fason dikim ücreti 2 - 3 TL arasındadır.Ütü ve paketleme varsa maliyete bir miktar daha eklenir.Maliyette belirleyici unsur iplik fiyatı olmaktadır.
  • Çorap Makinası Günde Kaç Düzine Üretir ? : 24 saat çalıştığını varsayarak makinanın cinsine göre 20 - 30 düzine üretir.Bir makinanın yaptığı üretimle 24 makinanın yaptığı üretim arasında %280 maliyet farkı oluşur.

Değerlendirme : Mağaza ve pazarlara mal verilebilir uygun koşullarda mal sağlanırsa toptan çorap pazarlaması gayet güzel bir iş.6 TL altına çorap almak mümkün ama bundan para kazanmak imkansız.Genelde defolu çoraplar.Fason imalat yaptırmak keliteyi ucuza üretip satmak yada fabrikadan kaliteli çorabı ucuza almak gerek.Toptancıdan çorap alıp toptancılık yapmak mümkün değil.Fakat perakendiciler toptancılardan çorap alıp satabilir ve kazanabilirler.

----------------------------------------------------------------------------------------

DİKKAT : Lütfen Okuyun

Güvenliğiniz için mutlaka malları görüp ödemeyi daha sonra yapın. ARAS KARGO güvenliğiniz için kargo hizmeti başlattı.Malları görüp ödemeyi daha sonra yapıyorsunuz.

Bağzı olumsuzluklar sebebiyle bu hizmeti malesef kaldırdı.Gönderici firma kargo şirketiyle anlaşıp müsade verirse, malların parasını ödemeden kontrol edebilirsiniz.Bu imkanı sağlayan yerlerden mal alımı yapınız.

Mallar çuvalla gönderildi ise sadece üstüne değil, en altına ve ortalarına da bakınız.Geçmişte, defolu malların, altlara ve ortalara doldurulduğuna dair şikayetler bildirildi.

Parayı ödemeden önce kontrol imkanınız var.Kesinlikle güven üzerine iş yapmayınız. 

Tüm bu uyarıları bir bir dikkate alırsanız olumsuzluk yaşamazsınız.

Güvenliğinizi Umursuyoruz ve Sizi İnternet Üzerinden Yaptığınız Ticarette Pür Dikkate Davet Ediyoruz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇORAP SİPARİŞİNİZ İÇİN

BİZİ ARAYINIZ

0507 820 74 99

LİKRALI SAĞLAM ÇORAPLAR DÜZİNE FİYATI 6 - 7 TL ARASINDADIR. HAFİF DEFOLULAR 5 - 6 TL ARASINDADIR.

NOT : Aras Kargo kontrollü kargo hizmetini durdurmuştur.Herhangi bir kargo ile yapılan özel anlaşma ile gönderici müsadesi ile kontrol sağlanabilmektedir.

www.corap-fabrikasi.org

Çorap Fabrikası, Fabrika fiyatına çorap alımı yapmak isteyenlerin hizmetindedir.

Düzenleyen volkan - Dün Saat 04:36
İnternet Download Manager Programını İndirip Kurun.Online Filmleri Bu Programla İndirip Seyredebilirsiniz.
Yukarı Dön
Sponsor Linkler

Kategori : PARA KAZAN - Konu: Fabrikadan Toptan Çorap Çoraplar

seo-pak

Yukarı Dön
Atakan Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Atakan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2010 Saat 21:38
Çorap fiyatlarına kimisi düzinesi 2 TL diyor kimisi düzinesi 3 TL diyor
bu satıcılar aracı satıcılarmı eğer öğleyse direk fabrikadan nasıl çorap alabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.
Yukarı Dön
ali Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Kasım 2010 Saat 19:22
ben konyadan mail atıyorum adidas yürüyüş pantolonu hakkında görüşmek isterim
cagli_ali@hotmail.com 
Yukarı Dön
mustafa Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mustafa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Kasım 2011 Saat 09:55
ben mustafa çorapsatmakistiyoum bana yardıcıolabilirmisiniz 05325986737
Yukarı Dön
ahmet Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ahmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Aralık 2011 Saat 16:36

S.L.M.BEN KIBRISTA 2 TIRANSİT ARACIMLA PAREKENDE  1 ARACIMLA TOPTAN ÇORAP SATISI

YAPMAYI DÜSÜNÜYORUM.

BAYİLİK TARZI ÇALISMAYI İSTİYORUM.

SİZİN FİYATLARINIZ NEDİR.NASIL ÇALISA BİLİRİZ.
Yukarı Dön
melik yıldız Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı melik yıldız Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Aralık 2011 Saat 21:52
slm kardeş ben çorap imalatcısıyım çaraba ihtiyacın varsa sana yardımcı olalım yerimiz istanbulda
tel:05302099038

Yukarı Dön
YAŞAR DURSUN Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı YAŞAR DURSUN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ocak 2012 Saat 20:14
erzurumda satmak iöin taksitli çorap kazak  çorap 100000çift  CEP 5315740776Wink
Yukarı Dön
kervan Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kervan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Haziran 2012 Saat 12:39
adresinizi yazarmısınız iletişim numaram  çorap ve kot alımı için arayınız 
Yukarı Dön
nazım Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nazım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Aralık 2012 Saat 12:43
2-3 tlye satılan çoraplar defolu olur
Yukarı Dön
mrb Açılır Kutu Gör
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mrb Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Şubat 2013 Saat 10:52
ben çorap almayı düşünüyorum dükkanıım için uygun olrsa. peki sizinle iletişime nasıl geçebilirz. numaram 530 9227241 ismim ramazan.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.64 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2009 Web Wiz

Bu Sayfa 6,578 Saniyede Yüklendi.